Mieszkania na wynajem

Ostatnio dość głośno o nowym państwowym programie „Mieszkanie dla Młodych”. Celem tego programu ma być pomoc młodym Polakom w usamodzielnieniu się, dzięki preferencyjnym warunkom zakupu nieruchomości. mieszkania pod klucz szczecin

Ten program został wymyślony jako alternatywa dla „Rodziny na swoim”, który zakończono niedawno. „Mdm” mimo…Ostatnio dość głośno o nowym państwowym programie „Mieszkanie dla Młodych”. Celem tego programu ma być pomoc młodym Polakom w usamodzielnieniu się, dzięki preferencyjnym warunkom zakupu nieruchomości. mieszkania pod klucz szczecin

Ten program został wymyślony jako alternatywa dla „Rodziny na swoim”, który zakończono niedawno. „Mdm” mimo bardzo ambitnych celów, nie jest zbyt dobrze odbierany przez wielu ekspertów, obserwujących polski rynek nieruchomości.

Sęk w tym, że objęte państwowym wsparciem mają być wyłącznie lokale prosto od dewelopera. I to wyłącznie w ustalonych dla każdego miasta widełkach cenowych. Wielu komentatorów widzi tutaj ukłon rządu w stronę deweloperów, jednak sama branża aż tak zadowolona, najnowszym projektem rządzących, nie jest.

Kwestia również w tym, że aby w ogóle załapać się na ten program, trzeba wziąć kredyt hipoteczny. No i sama wysokość dofinansowania nie powala – dostać można do 15% wartości mieszkania (warunkiem jest posiadanie dziecka i w perspektywie następnych lat, posiadanie kolejnego dziecka).

Do tego tematu jeszcze wrócę.mieszkania pod klucz szczecin – tekst jest OK mieszkania pod klucz szczecin też jest ciekawie opisany temat Podobny temat również mieszkania pod klucz szczecin Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj mieszkania pod klucz szczecin – polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.

This entry was posted in Bez kategorii and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.